Zahájení prací na kurtech.

 

Povzdechnutí na úvod…

 

Tak jsem po závěrečném tenisovém turnaji rozmlouval s hráči o nastávající úpravě (resp. o pokračování v úpravách) kurtů 3 a 4 a čelil jsem otázce: „… a co se udělá s tím sloupem?“ Co se udělá?, pomyslel jsem si, jako už po několikáté. A povzdechl jsem si, „co SE udělá?“ Jako obvykle, SE sežene elektrikáře na odpojení přívodního kabelu, potom SE sežene jeřáb a horolezce, který uváže lano ke sloupu a nakonec SE dohlédne na to, aby vše klaplo a mohli případní zájemci o brigádu začít v předem plánované úpravě.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nakonec si v sobotním dopoledni našli čas tři (se SE čtyři) chlapi, kteří jednak asistovali bagristovi Vaňousovi a traktoristovi Pepovi V., ale také velkou pílí a vlastním nápadem udělali u tribuny velký kus práce na rozšíření prostoru za základní čarou kurtů 3 a 4. ps