Turnaj v nohejbalu 29. 12. 2018

Z avizovaných pěti mužstev, které se měly utkat o vítězství v jedenáctém pokračování turnaje v nohejbale trojic, si nakonec do tělocvičny ZŠ v Dobroníně našly cestu pouhé čtyři, tedy o dva týmy méně než v předešlém turnaji na konci roku 2017. Ale na atraktivitě turnaje a zejména na spádu hry to nemělo sebemenší vliv. Naopak, hráči vlastně nevychladli, ani neměli čas se unavit připraveným občerstvením a správně zvolený systém dvoukolového zápolení každý s každým na dva hrané sety zapříčinil, že se turnaj podařilo odehrát za necelé čtyři hodiny.

Kluci z Ant. Dolu (Petr, Zdenek a Robert) se tentokrát museli sklonit před téměř nechybující trojicí Tomáš, Filip a Otta. A druhé místo pak uhájili jen o jediný vítězný set před dobronínskými Mírou a Pájou, kteří, doplněni o Ríšu (místo Dandy), obhájili loňské třetí místo. Pořadí uzavřela trojice Vašek, Jarda a David, která sice uhrála jen jeden set, ale jako jediná trojka se na saku celkem rovnoměrně střídala, nevypustila jediný balón a statečně bojovala v každém zápase…

Po vyhlášení výsledků si šest hráčů ještě zatrénovalo ve srandamačích a poté si hráči popřáli do Nového roku 2019, pomohli pořadatelovi poklidit a za rokem 2018 udělali tlustou čáru. (ps)