Pohár o přeborníka Dobronína pokračoval 3. turnajem

Protože se do tabulky zapsalo jen třináct účastníků (z toho dva úplní nováčci), bylo potřeba odehrát 78 zápasů, které měly za podzimně-zimní částí udělat tlustou čáru…

Díky tomu byl prosincový turnaj Poháru v pohodě odehrán do šesté večerní a na pořad se dostal i turnaj ve čtyřhrách. Před ním ale došlo na vyhlášení výsledků uplynulého klání, které opět bez ztráty setu opanoval Honza Pospíchal! Byť měl ve druhých setech párkrát namále, udržel svoji podzimní neporazitelnost a s luxusním náskokem je v čele průběžného pořadí. Díky vyrovnaným výsledkům se na aktuální druhé místo vyšvihl Tomáš Kalců, jenž opět obsadil třetí místo, tentokrát za velmi dobře hrajícím Michalem Mikšíčkem. Do desítky se pak seřadili Milan Mazač, Luboš Šuta (velké podzimní překvapení), David Zdražil (nejvýše umístěný nováček), Jirka Šustr, Filip Anderle, Pavel Sochor a Láďa Kunst. Na jedenáctém až třináctém místě pak pořadatelé vyhlásili Romana Chvátala, Radka Chvátala a Milana Budína.

Premiéru si odbyl i nový stůl ve spodní herně, který se podařilo sestavit až večer před turnajem. Je sice trochu pomalejší než stůl v klubovně, ale většina si rozdílu mezi kvalitou stolů asi ani nevšimla. Opět bezchybně zafungovala obsluha turnaje v režii Míši Šmídové a následovalo nezbytné zachycení sportovců na fotoaparáty…

Pro úplnost jen dodejme, že čtyřhry opanoval pár Sochor-Mikšíček, který nestačil pouze na pár Anderle-Hlávka (který se přišel podívat, jak to chodí a zalíbilo se mu to tak, že se chystá vstoupit do jarních turnajů). Termíny jarních pokračování jsou naplánovány na 19. ledna, 23. února a 23. března, kdy se uskuteční finálový díl hodnocený do celkového pořadí dvojnásobným ziskem bodů. Nechme se tedy překvapit, jak si stolní tenisti po novém roce povedou a zda se někdo lídrovi Poháru Honzovi Pospíchalovi alespoň přiblíží.