Pohár o přeborníka Dobronína pokračoval 2. turnajem

Rekordních sedmnáct účastníků si našlo cestu na druhý turnaj konaný v sobotu 24. 11. 2018, a pořadatele tedy čekala porce 136 zápasů!! Osmihodinový maraton zápasů každý s každým musel být samozřejmě odehrán na dvou stolech, ale díky bohatým zkušenostem se Šurovi, pak Pájovi a nakonec Radkovi podařilo organizovat soupeře tak, aby měl turnaj spád a hráči byli rovnoměrně zatěžováni.

Pravda, dobronínská jednička Honza a Luboš Šutů chvátali, a tudíž byli nasazováni do zápasů přednostně, ale ostatní se rádi přizpůsobili a umožnili oběma odehrát všechny duely do brzkého odpoledne a to tak, že Honza (opět) neztratil ani set a se skórem 32:0 o parník zvítězil před Dankem Bratršovským. Větším překvapením však byly jen dvě porážky Luboše a díky trpělivému sběru setů mu jeho konečný zisk 20:12 stačil na skvělé šesté místo.

Ostatní si dosyta užili nejen hru, ale i gáblík v podobě řízku se salátem a také občerstvení, o které se bezchybně postarala hospoda Na Zatáčce, nejdříve za pomoci Ládíka Kunsta u výčepu a Páji u servírování obědo-večeře a později i v osobě Kikiny za barem.

A po osmé večerní byly výsledky sečteny a po posledním zápase i podtrženy a pořadatel vyhlásil pořadí turnaje a následoval nezbytný snímek do archivu na web pořadatele. Pro úplnost tedy dodejme, že třetí místo ze zahajovacího turnaje obhájil Tomáš Kalců, před dalším překvapením v podobě čtvrtého místa Filipa Anderle, jenž za sebou nechal Viktora Cinka. Za již zmíněným Lubošem se podělili o sedmé a osmé místo Oťas Horr s Jirkou Šustrem. P. Sochorovi stačil zisk 16:16 na deváté místo a desítku uzavřel Láďa Kunst. Další pořadí bylo takové: Michal Mikšíček, Tonda Prchal, Vašek Berka, Michal Brychta, Radek Chvátal, Míra Satrapa a Milan Budín.

Poslední letošní kolo Poháru, které je naplánováno na sobotu 15. 12., bude nejen honem na neporazitelnost Honzy Pospíchala a o snaze hráčů potvrdit své postavení v průběžném hodnocení, ale zejména o setkání sportovců a dobré zábavě a pohodě, tak se opět těšíme za tři týdny nashle.