Nohejbalisti z Dobronína na turnaji v Ant. Dole

Turnaj v nohejbale trojic v Antonínově Dole 2.6.2018

Při přivítání hráčů zaznělo z úst jednoho z pořadatelů Petra Rühra, že se oficiálně jedná o osmý ročník, ale podobný turnaj se hraje již po jedenácté. Dobronínští přijali pozvání již potřetí, ale zatím se jim do medailového pořadí nepodařilo prosadit. Tým pod názvem Draci ve složení Zdeněk Rühr, Ríša Krejčí a Pavel Sochor obsadil čtvrtou příčku, ale před posledním zápasem měl ve svých rukách i celkové prvenství! Při hracím systému každý s každým na tři hrané sety, by jim totiž zisk dvou bodů za dva vyhrané sety stačil na druhé místo a při výhře za tři body by díky lepšímu vzájemnému zápasu s vítězným týmem Ádoláků obsadili první místo sami! Jenže nakonec neuspěli ani v jednom setu a se skórem 6:6 obsadili bramborovou pozici. Viz fotografie konečné tabulky… (ps)